Эксперт здоровья и красоты
0 800 503 603
RU
UA RU
Эксперт здоровья и красоты
0 800 503 603
Про ТМ Optimeal

Optimeal - суперпремиальное питание для кошек и собак, изготовлено под контролем ветеринаров. Уникальная рецептура для здоровья и красоты домашнего любимца содержит имунный комплекс, который защищает организм питомца от негативного влияния внешних факторов и отборные мясные ингредиенты, полезные травы, ягоды, натуральные антиоксиданты, пребиотики.

Детальнее
Вопросы экспертам
Николай Шевченко
| 17 Марта 2017
Чи є корм дієтичний для котів? В мого котика слабкий шлунок блювання понос, казали зробити дієту, кастрований?
Чи є корм дієтичний для котів? В мого котика слабкий шлунок блювання понос, казали зробити дієту, кастрований?
Николай Шевченко
| 17 Марта 2017
Моя кошка прошлый (дорестайловый) не очень кушала, а новый топчет на ура... надеюсь там нет никакой пакости?
Нові раціони виготовлені за швейцарською технологією, проходять тестування у Франції та Нідерландах. При їх виготовленні використовуються м'ясо та натуральні інгредієнти, саме тому нові раціони так смакують домашнім улюбленцям.
Николай Шевченко
| 17 Марта 2017
А мои ели с удовольствием. Но после переоценки или реорганизаци в новой упаковке есть отказались напрочь!
Доброго дня! У котів дуже чутливі рецептори нюху та смаку, тож навіть зміна мисочки улюбленця може стати причиною відмови від харчування. Перехід на нове харчування повинен відбуватися поступово, навіть якщо це корм одного бренду.
Все ответы Задать свой вопрос
16 июля 2017
Новая разработка Optimeal – упаковка-тубус

Мы разработали упаковку-тубус для удобного хранения и дозирования Optimeal. Специальное внутреннее покрытие предотвращает утрату полезных свойств рациона и оставляет его пахучим.

Читать дальше
16 июля 2017
ТМ Optimeal виступил официальним партнером на международной ветеринарной конференции

В эти дни, 10-11.03.2017, в КиевЭкспоПлазе проходит ХХ научно-практичная международная ветеринарная конференция, официальным партнером которой является ТМ Optimeal.

Читать дальше
Все новости
Зоомагазины:
Центральний офис
2 и 3 этажи, ул. Стрыйськая, 33, Львов 79026 Украина
+38(032) 298 98 39
Эксперт здоровья и красоты
0 800 503 603
По вопросам сотрудничества обращайтесь::
Дивизионный менеджер Восток
+38 (050) 388 87 18
Дивизионный менеджер Центр
+38 (050) 464 29 90
 
Дивизионный менеджер Юг
+38 (050) 335 95 01
Дивизионный менеджер Запад
+38 (050) 430 55 88
Интернет партнеры

Харчування OptiMeal

OptiMeal – супепреміальне харчування для котів і собак, яке розроблено під контролем ветеринарів. Унікальна рецептура для здоров’я та краси домашнього улюбленця складається із добірних м’ясних інгредієнтів, натурального антиоксиданту, пребіотиків, ягід, корисних трав. Все це створює щоденний природний захист імунітету кота чи собаки.

В Україні харчування OptiMeal виготовляється за спеціальною технологією Swiss Pet Nutrition Group GMBH, що включає в себе 3 основні критерії:

 • якість;
 • натуральність;
 • технологічність виробництва.

Близько 80% інгредієнтів, що містяться у складі раціону, імпортуються і проходять ретельну перевірку на якість, а також вміст білків, жирів, кальцію, фосфору. При цьому раціони повністю відповідають основним критеріям безпеки FEDIAF (Європейської Федерації Виробників Харчування для Тварин) та стандарту ISO 22000. Також вони успішно пройшли тестування в Kennel De Morgenstond - Нідерландському Інституті Харчування Тварин та Інституті Ветеринарної Медицини в Варшаві і сьогодні експортується у Францію, Чехію, Польщу, Румунію, Словакію, Литву та ще 10 інших країн.

Якісне харчування для домашніх тварин OptiMeal

Продукція OptiMeal представляє собою сухе харчування для собак та котів. Для останніх також виготовляються вологі консерви.

Більшість раціонів для собак є монопротеїновими, тобто містять один вид м’яса, в тому числі:

 • індички;
 • качки;
 • курки.

Для великих та середніх порід собак, схильних до харчової алергії можна обрати гіпоалергенний раціон із лососем.

Для кошенят та дорослих котів розроблено цілу низку сухих раціонів з м’яса курки, качки, ягняти, а також вологі консерви з:

 • телятиною;
 • ягнятиною;
 • куркою;
 • кроликом.

Для стерилізованих котів пропонується окремий вид раціонів, виготовлений із індички та вівса.

Також в асортименті TM OptiMeal є спеціальна лінія раціонів, у якої немає аналогів на українському ринку – беззернове харчування для дорослих котів та собак, виготовлене із м’яса качки чи індички та овочів. Ці раціони не містять в своєму складі злаків, а необхідна кількість білків забезпечується завдяки добірному м’ясу качки або індички (яке, на відміну від курячого, застосовується рідше). Тому для тварин, які мають схильність до алергії на їжу та раніше ніколи не вживали м’яса качки чи індички, такі гіпоалергенні раціони будуть оптимальним варіантом. В їх складі міститься до 95% білка тваринного походження, що є біологічно відповідним для домашніх улюбленців, які по своїй природі являються хижаками.

Кожний із зазначених вище продуктів має збалансований склад та містить оптимальну кількість поживних елементів, тому може використовуватися для щоденного харчування собаки чи кішки. Важливо правильно підбирати харчування для свого улюбленця – адже це головна запорука їх здоров’я та краси.

Immunity Support Mix – підтримка міцного імунітету вашого улюбленця

Кожен вид харчування розробляється на основі винаходу спеціалістів Kormotech – IMMUNITY SUPPORT MIX – та збагачений цілою низкою компонентів, необхідних для підтримки імунітету домашніх тварин.

Омега 3 і 6, цинк, біотин

Омега 3 і 6 допомагає підтримувати здорову шкіру та красиву шерсть, а також:

 • стимулює регенерацію шкіри;
 • знижує ризик виникнення алергічних реакцій;
 • зменшує випадання шерсті;
 • знижує ризик запалень шкіри.

Цинк має сильну протизапальну дію і захищає кишечник, шкіру, шерсть. Основні його запаси містяться в кісткових тканинах, клітинних структурах, м’язах, шкірі та шерсті.
Біотин (або як його ще називають – вітамін краси) покращує синтез колагену. Завдяки цьому забезпечується гарний стан шкіри та шерсті тварин.

Пребіотик ACTIGEN®

Даний інгредієнт розробляється із зовнішнього шару дріжджових клітин та позитивно впливає на здоров’я травної системи домашніх улюбленців. Притягує патогенні бактерії та, прикріпляючи їх до себе, виводить із травної системи.

Також пребіотик ACTIGEN має інші властивості:

 • запобігає ймовірності того, що патогенна мікрофлора прикріпиться до стінки кишечнику;
 • збільшує кількість біфідо- та лактобактерій в просвіті кишечнику;
 • забезпечує необхідний показник pH, який потрібен для роботи ферментів;
 • збільшує кількість Ig A, що міститься у слизовій оболонці кишечнику;
 • покращує кількість та якість фекалій;
 • збільшує імунну реакцію на вакцинацію (приблизно на 20%);
 • покращує процес перетравлювання розчинної клітковини.

Крім цього, пребіотик являється стабільним за будь-яких умов: при високій температурі, екструзії чи тривалому зберіганні.

Природні антиоксиданти – SubSTAR Ultra (формула на основі розмарину)

Антиоксиданти забезпечують надійний захист клітин організму від ушкоджень, а також зміцнюють імунітет. І це дуже важливо, адже щодня організм тварини піддається впливу вільних радикалів, що формуються при пошкодженні клітин від окисних процесів. Якщо не вживати жодних заходів, вільні радикали призведуть до подальшого пошкодження клітин. Природні антиоксиданти уповільнюють дію вільних радикалів і подальше пошкодження клітин, відповідно вільні радикали не заважають функціонуванню імунної системи. Такий захист дуже важливий для попередження проблем зі здоров’ям.

Джерело Бета-глюканів MacroGuard

Бета-глюкани – природні імуномодулятори (їх отримують із стінок клітин грибів і дріжджів). Мають унікальну структуру, завдяки якій можуть поєднуватися з рецепторами імунних клітин крові та викликати їх активацію. Це посилює роботу як місцевого так і загального імунітету тварин.

OptiMeal – гарантія здорового росту та розвитку домашніх тварин

Властивості основних компонентів, що містяться в продукції OptiMeal:

 1. Добірне м'ясо використовується в якості джерела протеїну тваринного походження. У деяких раціонах його частка становить до 95%.
 2. Журавлина нормалізує pH сечі та запобігає появі інфекцій сечових шляхів.
 3. Сушений виноград багатий на вітаміни групи B, а також вітаміни A та C. Крім цього, в його складі є магній, кальцій, фосфор, хлор, залізо, бор. Завдяки такій кількості корисних елементів він позитивно впливає на імунну систему тварин.
 4. Корінь алтею. Містить вітамін C, ефірне масло, галактуронову кислоту, пентозу, гексозу, бетаїн, аспарагін, лецитин та ін. Завдяки цьому позитивно впливає на діяльність травного тракту, покращує стан шкіри, шерсті та запобігає появі сечокам’яної хвороби.
 5. Лляне насіння. Являється джерелом поліненасичених жирних кислот Омега 3 і 6, які покращують стан шкіри та шерсті.
 6. Чебрець. Являється природним стимулятором, який має тонізуючий вплив на організм. Містить цілий набір вітамінів, органічні кислоти, дубильні речовини, флавоноїди, каротин, тимол і цимол.
 7. Женьшень. Містить вітаміни A, B, B1, B2, фосфорну, панаксову, аскорбінову кислоту, марганець, залізо, панаксозди, панаквілон, гінзенін та ін. Завдяки такій кількості корисних речовин позитивно впливає на імунітет, надає домашній тварині необхідну енергію та додає сил, покращує зір і діяльність мозку.
 8. Дріжджі. Використовуються в якості джерела протеїнів, бета-глюканів, вітамінів та інших корисних мікроелементів. Позитивно впливають на організм домашніх тварин в цілому.
 9. Пребіотики. Забезпечують оптимальний баланс мікрофлори кишечнику.

Таким чином, харчування OptiMeal – збалансовані раціони, які містять в своєму складі унікальний набір м’ясних інгредієнтів, ягід, трав, пребіотиків. Тому, суперпреміальне харчування нашої марки - кращий вибір.

Показать полностью